Ako byť opäť neodolateľnou milenkou

Vzťah nie je len o sexe, no je aj o ňom. Veľmi dlho som si tento fakt nepripúšťala, lepšie povedané, asi som si to skôr pripúšťať nechcela. Bola som k tomu donútená až v momente, keď sa mi môj vzťah začal doslova rozpadať. Práca a iné povinnosti mi hlavu zamestnávali natoľko, že som na nejaký sex prestala úplne myslieť. Najhoršie bolo to, že mi vlastne ani nechýbal. V podstate som na neho vôbec nemyslela. Nech som sa snažila, ako som chcela, nič nepomáhalo. Pri samotnom sexe, keď už ma môj partner prehovoril, niekedy možno i skôr donútil, som celý akt skôr prečkala. Ste v podobnom psychickom a fyzickom rozpoložení? Tak si prečítajte o tom, čo pomohlo mne.
Žena v bielej podprsenke a košeli sedí na posteli a pozerá na papiere.jpg

  1. Tabletky na ženskú „potenciu“

Tak, ako existujú tabletky pre mužov, existujú aj tabletky pre ženy. ja osobne som užívala voľnopredajné lieky, ktoré fungujú podobne ako Viagra. Ide o liek Lovegra lacnegenerika.to, ktorý napomáha prekrveniu vagíny. Nejde teda o žiadne afrodiziakum. Užíva sa tesne pred pohlavným stykom, podobne ako tabletky na erekciu pre mužov.

  1. Afrodiziaká

Niekto afrodiziakám verí, niekto nie, no mne pomohli. Za úplne najsilnejšiu látku v tomto smere sú považované španielske mušky. Dajte si však pozor na to, čo kupujete. Originálny prípravok je vyrábaný naozaj z malých chrobáčikov, ktoré majú veľmi silný vplyv na sexualitu. Pozor, sú jedovaté, takže nikdy nepreháňajte povolené množstvo. Kupujte len originálny prípravok, pretože lacné náhrady nemajú naozaj žiadny efekt.Portrét ženy so zviazanými rukami v abstraktnom lese.jpg

  1. Lubrikačné gély na zvlhčenie a prekrvenie vagíny

Nie je lubrikant ako lubrikant. Ak chcete, aby vám pomohol so vzrušením, zaobstarajte si gély, ktoré zvlhčujú pošvu a zároveň majú vplyv ja jej prekrvenie. Takéto prípravky vyrába mnoho firiem, takže o výber nebudete mať núdzu. Ja som ich vyskúšala viacero, no môžem povedať, že všetky mali podobne pozitívny účinok.