Senzuálna masáž je niečo, čo by ste mali skúsiť

Čo je to orgazmus, vie každý zdravý dospelý človek. Teda pravdepodobne by to mal vedieť na základe vlastnej skúsenosti. Ak ho chcete nejako definovať, budete možno popisovať príjemný pocit niekde v mozgu a v iných častiach tela, ale v skutočnosti je to stav mysle a telo je iba prostredník. Naše telo je nástroj na orgazmus, a kto to vie, je vo výhode, pretože si uvedomuje, že orgazmus možno tiež docieliť posilňovaním vlastných pozitívnych myšlienok a vedomia. Je dokázané aj na základe vedeckých poznatkov, že ľudia, ktorí žijú pozitívnym životom v láske, harmónii, a s empatickými sklonmi, mávajú nielen lepšiu náladu, ale celkovo lepšie prežívajú sexualitu.

masážny olej

Sú viac uvoľnení a spokojní. Títo ľudia tiež obvykle kladú značný dôraz nielen na mechanický sex – spojenie penisu s vagínou, ale aj na citlivosť z hľadiska zmyslových vnemov fyzického tela. Veľmi im záleží na tom, aby pri milovaní zapojili najmä svoj hmat – dotyky na pokožke. Jemné hladenie, bozkávanie, láskanie, šteklenie a trenie potom zvyšuje erotické napätie a nastoľuje veľmi intenzívny a silný orgazmus. Týmito krásnymi zmyslovými zážitkami sa zaoberá aj senzuálna masáž v Bratislave, vyplýva to už z jej samotného názvu a mali by sme vedieť, že masérka sa tu nevenuje iba genitáliám, ale zapája do svojho masérskeho programu väčšinu erotogénnych zón na vašom tele.

senzuálna masáž

Mnohí muži sa stále domnievajú, že zatiaľ čo ženy sú citlivejšie na dotyky, mužské telo je v tomto smere skôr labilné, a že u neho v sexualite rozhodujú najmä genitálie, ale to je hlboký omyl. Pokiaľ to tak niektorí muži vnímajú, môže ísť naopak o psychosomatickú poruchu, ktorú treba odstrániť a liečiť, a to práve napríklad senzuálnou masážou. Vďaka senzuálnej masáži si potom muži môžu dovoliť prežívať intenzívnejšie orgazmy a zistí, že telesné dotyky v oblasti bedier, ramien, zátylku, brucha, zadku, vlasatej časti hlavy aj chodidiel sú pre nich minimálne rovnako dôležité, ako na penise.

Podobné príspevky