Týmto prvkom inovujete interiér a zároveň získate viac miesta

V prípade zariaďovania alebo menšieho prerábania, respektíve úpravy interiéru by sme najradšej splnili dve na prvý pohľad nezlučiteľné ciele. Za prvé by sme chceli do izby priniesť moderné alebo nové prvky, aby bývanie chytilo inovovaný alebo skrátka čerstvý feeling a novú atmosféru, na druhej strane by sme však radi ušetrili priestorom a izbe dopriali istú odvzdušnenosť a poriadok. No verte, tieto dve požiadavky sa skutočne dajú spojiť a požadované ciele dosiahnuť. A to výberom tých správnych súčastí interiéru, respektíve vhodnou voľbou ich prevedenia a materiálu. Takýmto prvkom môžu byť posuvne sklenene dvere.

posuvné dveře skleněné

A to z praktického, funkčného i dizajnového hľadiska. Vieme, že v prípade tých bežnejších dverí s krídlovým otváraním musíme vždy počítať s priestorom navyše. A práve toto môže v nejednej situácii predstavovať problém, respektíve zbytočne oberáme izbu o voľnosť a dostupný priestor. S posúvacím systémom dverí však bude tento problém navždy vyriešený a miestnosť bude razom väčšia. Sklenený materiá zasa dodá interiéru v prvom rade vizuálne kvality, akými sú priepustnosť svetla, respektíve dostatočný prísun svetla do izieb, no a samozrejme nesmieme zabudnúť spomenúť to, čo vlastne vidíme už na prvý pohľad, výrobky zo skleneného materiálu sú veľmi estetické, elegantné a ich trendovosť neustupuje. Boli, sú a stále budú v módnom kurze a to kvôli originálnemu vizuálnemu poňatiu, aké sklo rozhodne predstavuje.

dveře skleněné

A čo bezpečie?
Rátam, že táto otázka vás v prípade skleneného materiálu zrejme napadla. U celosklenených dverí pochopiteľne nevravíme o bežnom, a teda labilnom a ľahko rozbiteľnom skle, ale o bezpečnostnom kalenom skle, ktorá sa vyrába špeciálnou úpravoua je až niekoľkonásobne odolnejšie voči možnému rozbitiu. Je tak bezpečné a vhodné na predaj, respektíve k umiestneniu a pravidelnému bezpečnému používaniu v komerčných, kancelárskych ako aj bežných interiéroch.

Podobné príspevky