Zábradlie so sklom

Či už exteriérové alebo interiérové schodisko, je dôležité, aby práve zábradlie spĺňalo kvalitu a bezpečnosť. Práve od toho sa odvíja aj materiál, z ktorého sa zábradlie vyrába. Najčastejším materiálom na zábradlie bolo doteraz bolo drevo. Doteraz preto, lebo prvenstvo postupne obsadzuje nerez. Nerezové zábradlie sa stalo veľkým hitom už v minulom roku. Odvtedy je trend zábradlia z nerezu ešte výraznejší. Z časti za to môže aj design, ktorý je túto sezónu mimoriadne populárny. Čisté línie zabezpečujú minimalistický a luxusný štýl. Preto je nerezové zábradlie na moderných nehnuteľnostiach oveľa vhodnejšie.

zábradlie so sklom

Aké sú vlastnosti nerezu?

V prvom rade, je nerezové zábradlie bezúdržbové. Stačia povrchové úpravy zábradlia z antikoru a zábradlie bude v pôvodnom stave ešte dlhé roky. A to aj v prípade, že je vystavené nepriaznivému počasiu v exteriéri. Nerezové zábradlie je takisto mimoriadne odolné a pri správnej montáži sa môžete spoľahnúť na stopercentnú kvalitu po dlhé roky.

zábradlie so sklom

Ako môže nerezové zábradlie vyzerať?

Základom je samozrejme antikorová konštrukcia, ktorú si môžete navrhnúť podľa seba. Či už si zvolíte priečnu či vodorovnú konštrukciu alebo typ mriežky je to na vás. Rozhodnúť sa môžete pre čisto nerezové zábradlie, ale mimoriadne populárne je nerezové zábradlie so sklom. Obvodová konštrukciu tvorí práve antikor a vnútro je vyplnené sklenou plochou. Takéto zábradlie je mimoriadne moderné a pôsobí ešte luxusnejšie. Nerezová konštrukcie môže byť matná, ale obľúbenejšia je lesklá podoba.

Ak chcete aj vy na svoju nehnuteľnosť len to najlepšie a nie je pre vás prvoradá najlacnejšia varianta, nerezové zábradlie by malo byť určite súčasťou vašej nehnuteľnosti. Potrebujete inšpiráciu? Navštívte internetovú stránku lmmont.sk, kde nájdete už realizované projekty nerezového zábradlia či nerezového zábradlia so sklom, ktoré môžete mať na mieru vyrobené doma už aj vy. Navštívte internetovú stránku lebo lmmont.sk a zmodernizuje tie svoj domov ešte dnes.

Podobné príspevky