Oblečenie dokážeme udržať čisté a voňavé aj s použitím pracích pásikov

Na to, aby sme pri väčšine činností, ktoré vykonávame bežne a pravidelne, používali ekologické prostriedky, nemusíme siahať hlboko do vrecka a ani ich hľadať ďaleko za hranicami. Prevažná väčšina je už dostupná aj na našom trhu a ich aplikácia v praxi nám umožňuje udržiavať životné prostredie čisté. Čistá bielizeň je výsledkom pracieho procesu, pri ktorom dochádza k odstraňovaniu špiny, nečistôt a zápachov zo všetkých typov odevov. Na to, aby to išlo ľahšie a výsledok bol čo najlepší, používame pracie prášky, gély, ale aj kapsuly a k nim môžete prirátať už aj pracie pásiky.

Šetriť môžeme pri každej činnosti

Hoci nie sú horúcou novinkou na trhu, mnoho ľudí o nich vie iba veľmi málo, prípadne o nich nepočuli vôbec, a pritom Pracie pásiky revolúcia v praní ich prínos je v pohodlnosti a jednoduchosti. Pásiky sú vlastne istým druhom pracieho prostriedku, základ ktorého tvorí detergentmi napustený papier. Veľkou pomocou je skutočnosť, že každý pásik obsahuje už namerané množstvo pracieho prostriedku, teda zisťovať koľko ste už nasypali alebo naliali je zbytočné, s pásikom budete mať istou, že do každého prania ste pridali práve dostatočné množstvo, aby bol proces prania čo najefektívnejší. Pásiky dokážu odstrániť škvrny už pri 30°C a sú vhodné na každý typ látky.

Uľahčiť si môžeme aj pranie

Použitie je založené len na jednoduchom pridaní jedného alebo dvoch pásikov do práčky a následnom spustení programu. Výhody pracích pásikov spočívajú vo vhodnosti aj pre ľudí s alergiami či pre dojčatá, pri ich používaní neplytváte pracím prostriedkom, balenie je útle a nezaberá veľa miesta, neobsahujú fosfáty či iné chemické látky, sú 100% recyklovateľné, je možné ich používať aj pri ručnom praní už od teploty 30°C, nerozlejú sa ani nerozsypú ako gély či prášky, vyperú bielizeň každej farby a ich účinky neboli testované na zvieratách. V kocke: nech ich už používate doma alebo počas cestovania, vaše pranie bude ekologické a ľahké, s príjemnou vôňou alebo bez vône, ale čisté a ekologické.

Podobné príspevky