Očarujúca krásavica v kozmetike

Chcete vyzerať a cítiť sa skvelo. Dnes som bola na pošte pre balík z ORIFLAME v sume takmer 43 eur je to výhoda objednať takto a byť členom rôznych značiek porovnávať. Mám nový voňavku z ORIFLAME NORDIC WATERS  je svieža vhodná na leto budem si užívať leto v letných tónoch z AVONOM tiež ORFLAME. Znášať sa v kúzle elegancie krásy užívajte si tzv. luxus doprajte si keď len občas rozmaznávať sa treba. Viem že jedlo je dôležité bez neho sa nedá žiť ale keď chcete byť dokonalá vo svojej profesií musíte investovať do biznisu. Ja som od jak živa milovala voňavky. Chcela by som byť vpredu byť svetoznáma získať cenu byť šéfka sama sebe. To by bolo vyhrať peniaze byť je nová. Milujem z ORIFLAME mydlá proste všetko aj v AVON mám veľa vecí v obľube aj v iných kozmetikách ale kupujem aj v kamenných obchodoch. V tomto biznise by to by bolo moje pravé orechové čo sa týka kozmetiky či vizáž aj nechtový dizajn.

farby farby farbičky

Tak zarábať veľké prachy ako INFLUCER či iný biznis to by bodlo nie som chamtivá ale chcela by som byť finančne voľná ako vták. Nie počítať či mi to vystane .Bojujem ako lev niekedy už dávam do toho posledné sily. Ako pracujem aj pre MARY KAY ale aj tam objednávam raz za čas lebo ony majú veľké ceny na výrobkoch síce sú prírodné ale špirálu ktorú kúpim online cez ORIFLAME  za 6 eur v akcii tam stoja v MARY KAY 20 eur a voňavky 45 eur a viac nie som miliardárka. Aj zakladateľ MARY KAY rôzne začínal aj spolupracovníčka M.K.WAGNER vybudovali svojim úsilím svoju vysnenú kozmetickú firmu ako má heslo kozmetika je sen žien . žena by mala byť vždy stredobodom pozornosti vždy na prvom mieste. Vždy elegantná upravená luxusná lady . MARY KAY je tiež super je predávaná až 40 krajinách sveta. LET.S DANCE tanec kozmetiky. V ORIFLAME milujem voňavky GIORDANI tiež ELIVE a iné.

ozdob sa

Objednala som aj online kozmetiku na porovnanie značku DUGLAS a DM sú dobré kvalitné len treba porovnávať poznáte svetoznáme značky kozmetiky. V kozmetike máte rôzne značky máme vlasovú tiež na nohy ošetrenie a iné výrobky je nekonečné množstvo kozmetiky aj novinky . Voľakedy boli aj značky kozmetiky RUSKA FABERLIK aj iné. Ja mám v stolíku ešte staré katalógy značiek čo nie sú v obehu. Momentálne pár mesiacov skúšam kozmetiku na čistenie pleti značku REGIA CLEANSING SENSITIVE MILK celú sadu je za rozumnú cenu kúpite ju v TESCO ale vyplatí sa často lacná kozmetika sa vyrovná drahej tak tiež GARNIE je veľmi kvalitná. Keď budem mať viac peňazí kúpim si veľký kozmetický kufor pre profesionálka v kozmetike len tie sú drahé ale raz to kúpim. Už si plánujem čo urobím cez prázdniny urobím si fotky rozložím si voňavky aj prázdne flakóny keby že mám viac priestoru tak by som si ich dala tam. Chystám sa ku kaderníčke mám aj COLL farbu na vlasy.