Tantrické masérky

Tantrické masérky dokážu prostredníctvom darovania dotykov, pohybov a ovládania umenia lásky darovať svojmu klientovi intenzívny erotický zážitok. Tantrické masáže Magictantra.sk sú vynikajúcim afrodiziakom, pretože pomáhajú stimulovať zmysly, v dôsledku čoho sa klientova citlivosť na okolie podstatne zosilňuje. Tantrické masáže sú známe tým, že nemajú vopred určený program, podľa ktorého sa musia masérky a maséri striktne orientovať a pridržať sa ho za každú cenu. Práve v tej spontánnosti sa skrýva skutočné čaro tantrických masáží, pretože všetko záleží na technikách, citlivosti, vnímavosti a skúsenostiach vami vybranej masérky či maséra.

masáž

Tieto masáže nemajú presne daný smer hmatov ako má napríklad športová masáž. Masérky sledujú reakcie svojho zákazníka a podľa toho orientujú svoje ďalšie kroky. Z toho vyplýva, že každá tantricky orientovaná masáž bude jedinečným zážitkom, pretože aj v prípade, že si vyberiete rovnakú masérku, jej techniky a postup nebude totožný s tým postupom, ktorý ste u nej možno zažili naposledy. Tantrické masérky ovládajú hry so sexuálnymi energiami a podľa toho, aký tantrický masážny program si vyberiete, budete tieto energie buď len prijímať, a teda budete pasívnym príjemcom, ktorý do tantrického programu nebude ničím zasahovať, alebo v prípade výberu takzvaných obojsmerných masáží budete mať možnosť túto energiu nielen prijímať, ale i odovzdávať svojej krásnej masérke.

masáž

Základom je otvoriť sa tomuto darovanému pôžitku a dovoliť masérke rozmaznávať vaše telo, ktoré vás dostane do najvyšších výšin eufórie. Tantrické masáže v sebe spájajú prvky jogy a meditačných techník pochádzajúcich z krajín ďalekého východu, a preto očakávajte priebeh masáží orientovaný týmto duchovným a filozofickým smerom. Tantrické masáže pochádzajú z Indie a majú teda čo ponúknuť zo spirituality.

Podobné príspevky