Univerzálnosť a dlhá životnosť sú vlastnosti oceňované aj pri plastových prepravkách

Veľkopodnikatelia v poľnohospodárstve alebo akomkoľvek inom odvetví, pri ktorom je potrebné uskladňovať tovar a následne ho prevážať, určite ocenia každého nového univerzálneho pomocníka vo forme napríklad prepraviek, ktoré majú požadované vlastnosti, sú kvalitné, odolné a majú dlhú životnosť. Podľa svojich požiadaviek si na trhu môžete vyberať zo širokej ponuky plastových prepraviek podľa typov, rozmerov, farebnej škály či použitia, výrobca sa zameral na parametre, ktoré plastove prepravky ich charakterizujú ako spôsob šetrenia nákladov, jednoducho udržiavateľné a ľahko umývateľné, ale aj šetriace priestor, pretože sú navrhnuté s možnosťou stohovania, teda ukladania na seba.

A čo hovoríte na takúto modrú?

Jedným z výrobcov týchto prepraviek je spoločnosť Schoeller Allibert, ktorej produkty využívajú spoločnosti na celom svete. Ich univerzálnosť je známa a často využívaná, pretože sú vyrobené z odolného a hygienického platu, ktorého údržba sa obmedzila iba na umytie a vysušenie. Vyznačujú sa aj kompatibilnosťou s mnohými logistickými systémami a na rozlíšenie prepraviek sa využívajú farebné odtiene plastu, z ktorého sú vyrobené. Dôležitá vlastnosť je však optimalizácia nákladov a ich efektívne šetrenie, ale aj ich nízka hmotnosť, ale vysoká nosnosť, a tiež odolnosť proti poškodeniu. Plast je navyše recyklovateľný.

Možno sa vám viac páči čierna

Najznámejším typom prepraviek je PreLog, PreLog CMB či PreLog NG, každý z nich je určený na iné použitie na prepravu citlivých produktov alebo na používanie v technickom či automobilovom priemysle. Aj tu sa osvedčila chytrá technológia alebo napríklad integrované veko či iné praktické vylepšenia. V konečnom dôsledku sú plastové prepravky navrhnuté s cieľom šetriť priestor, ale s určitou robustnosťou, ktorá je nutná pri dodržaní bezpečnosti pri skladovaní aj samotnej preprave. S týmito univerzálnymi prepravkami pracujú všetci šikovní a moderne zmýšľajúci podnikatelia na svete.

Podobné príspevky