Zázrak z Mŕtveho mora

Mŕtve more je bohatým zdrojom množstva minerálnych látok potrebných pre správne fungovanie a regeneráciu organizmu. Nachádzajú sa tam dôležité minerály ako draslík, zinok, chlór a iné, a pre ich blahodarné omladzujúce účinky sú často využívané napríklad v kozmetickom priemysle. Naša spoločnosť Nutrifit.sk sa orientuje na výrobu a distribúciu produktov účinnej kozmetiky a výživových doplnkov s extraktom z Mŕtveho mora.

starostlivosť o pleť

Aké produkty máme k dispozícii? Ponúkame vám zaujímavý výber:

ANTI-AGING SERUM Dr. Nona patrí k top produktom na slovenskom trhu vzhľadom na spomalenie procesu starnutia, výrazné omladnutie pleti, zjemnenie a hydratáciu. V kombinácii s ostatnými hydratačnými prípravkami robí vašu tvár skutočne neodolateľnou len za cenu 45,40 eur. ARD hydratačný pleťový krém slúži na zjemnenie štruktúry pleti, spomalenie procesu starnutia a tvorby vrások, účinný aj v boji s pigmentovými škvrnami za cenu 63,30 eur. Balzam na očné vrásky – dokáže účinne vyživovať pokožku v okolí očí a pôsobí ako prevencia v boji proti tmavým kruhom či na odstránenie opuchov. Ideálny ako prvá pomoc po bezsenných nociach. Len za 59,90 eur.

starostlivosť o telo

Vaša pleť potrebuje regeneráciu a pravidelnú starostlivosť a tú vieme zabezpečiť ponukou pleťového mlieka, pomád na pery či regeneračných krémov. Ponúkame tiež produkty starostlivosti o zuby, napríklad ústnu vodu ako prevenciu proti tvorbe zubného kameňa či pri problémoch so zápalom ďasien. Praktickým balením je vzorka krémov vhodná na pracovné či súkromné cesty. V našej ponuke tiež nechýbajú prípravky starostlivosti o telo – sprchový gél, krém na ruky a nechty, kúpeľové soli, obklady zo soli z Mŕtveho mora, ale aj deodoranty či parfumy. Často vyhľadávané sú aj výživové doplnky, napr. Imunseen Dr. Nona, ktorý podporuje obranyschopnosť organizmu, podporuje hormonálny systém a pomáha pri viróze či obličkových ťažkostiach. V neposlednom rade si starostlivosť zaslúžia aj vlasy – ponúkame tiež šampóny a kondicionéry s účinnými látkami.

Podobné príspevky