Nie je dom ako dom

Mobilné domy. Majú za sebou už čo to z histórie, pretože sa vyrábajú už od minulého storočia. Začalo sa výrobou práve v spojených štátoch amerických. Je to taký mostík medzi klasickým domom a karavanom. Ani dom, ani karavan, ale mobilný dom. Takéto domy sa dajú využívať po renovácii aj k celoročnému bývaniu, v inakšom prípade je možné ich využívanie len pri sezónnych príležitostiach. Každopádne na ich postavenie na pozemok nie je potrebné povolenie, takže v tomto majú obrovskú výhodu oproti klasickým domom. Výborné to je aj pre nerozhodných ľudí, ktorí by možno raz chceli aj klasický dom, ale zatiaľ si zaobstarajú mobilný dom. Môžete si tak výborne vyskúšať ako by vám išlo napríklad záhradníčenie a nemusíte potom predávať klasický dom, ak by vám to nevyšlo. Rýchlejšia cesta s istejším výsledkom je s mobilným domom.

dom na lúke

Načo všetko sa dajú použiť takéto mobilné domy?

Môžete ich využívať pokojne ako obytné priestory, čiže ako váš domov. Nielen prechodný, ale aj trvalý. Ďalej sa používajú ako kancelárie v prípade, že nechcete platiť vysoké prenájmy, vás to vyjde takto lacnejšie. Môžete si tam zriadiť aj podnikateľské sídlo, kde môžete vykonávať svoju podnikateľskú činnosť. Pokojne také kozmetické štúdio alebo kaderníctvo. Aspoň si vás ľudia a vaši zákazníci, ale aj neznámi lepšie zapamätajú, pretože to nebude niečo klasické, ale niečo iné a nové. Rýchle občerstvenie v takomto prevedení bude pre vašich zákazníkov určite vyšším zážitkom ako keby ste sídlili v normálne klasickej budove.

karavan za autom

Aktuálne ponúkajú na svojich stránkach osemdesiat jeden mobilných domov. Toľko domov pomaly nájdete na predaj po celom Slovensku, aj to nebudú v takom dobrom stave ako tieto mobilné domy. Často sú v inzerátoch stále tie isté domy, ktoré sa ťažko predávajú, respektíve už dlhé roky nejdú predať. Dá sa ich kontaktovať priamo cez formulár na stránke, ak máte nejaké otázky, ktoré by ste chceli mať zodpovedané.