Zatočte s covidom včas

Bohužiaľ aj po pár rokoch, počas ktorých sa stal covid už akousi bežnou súčasťou našich životov sme nad ním nevyhrali, je všade okolo nás a aj keď na nejakú dobu utíchne, stále sa vráti znova v plnej sile. Všetci už dobre vieme, že má rovnaké príznaky ako bežné choroby ako chrípka či kašeľ v kombinácii s prechladnutím, preto zistiť že ide o covid bez toho aby ste si to neoverili kvalitným testom nie je možné. Mnoho z nás tak funguje už akosi prirodzene, pri prvých príznakoch siahame po testoch aby sme sa uistili, že je to naozaj len obyčajná choroba a nie práve koronavírus.

covid 19

Omnoho nebezpečnejší sú však jedinci ktorý ho síce majú, ale príznaky u nich nie sú žiadne. Nevedia o tom, nemajú teda nutkanie otestovať sa, neriešia že by mohli byť nositeľmi covidu pretože sa cítia v poriadku a nemajú na to žiadny dôvod. V týchto prípadoch nikdy nie je na škodu sa otestovať aspoň raz za určité obdobie na to aby ste vedeli ako na tom ste prípadne pre vnútornú istotu, že by ste nevedomky mohli ohroziť svojich najbližších, čo nikto určite nechce.

AG test

Testy na koronavírus nie sú už našťastie žiadnym nedostatkovým tovarom a na trhu ich je dosť na to, aby mal doma každý nejaké zásoby pre prípad potreby. Ak ich už kupujete, stavte na tie kvalitné ktoré výsledok vyhodnotia naozaj spoľahlivo a nemusíte ich opakovať. CovidExpert.sk má pre Vás pripravené kvalitné antigénové testy na testovanie z nosa s veľmi jednoduchým použitím. Nie je nevyhnutné žiadne hlboké zavádzanie tyčinky do nosa ale stačí urobiť výter z jeho prednej časti, čo je hlavne v prípade detí veľkou výhodou. Hlboké zavádzanie tyčinky nie je príjemné ani mnohým dospelým a nehovoriac o deťoch, ktoré takéto testovania vôbec nezvládali jednoducho. Zjednodušte si toto overovanie prítomnosti koronavírusu u Vás alebo Vašich blízkych na maximum a stavte na kvalitné certifikované testy, ktoré nesklamú.

Podobné príspevky