Ready made spoločnosti

Pri predaji spoločnosti, ktorá je pripravená na predaj a zaradená do databázy firiem, je možné vybrať si z niekoľkých základných typov firiem. K prvotnému deleniu spoločností pripravených na predaj patria spoločnosti bez histórie a s históriou.

Spoločnosti s históriou

Patria tu firmy, ktoré prešli účtovnou závierkou a auditom. Sú účtovne v poriadku, bez pohľadávok a záväzkov. Predávajú sa z určitých dôvodov, ktoré viedli ich pôvodných majiteľov k danému činu. Ich výhodou je ich história, keďže tým, že už podnikali, si vytvorili určitú klientelu, meno, know-how. Disponujú určitým majetkom, technológiami, zamestnancami v závislosti od poľa pôsobnosti danej spoločnosti.

rokovanie o predaji firmy

Spoločnosti bez histórie

Takzvané ready made spoločnosti, ktoré boli vytvorené za účelom predaja. Nikdy nevykonávali podnikateľskú činnosť, takže nedisponujú žiadnymi účtovnými záznamami, pohľadávkami, záväzkami, nikdy nedosahovali určitý obrat a zisk. Predaj ready made sro prebieha pomerne jednoducho a rýchlo. Našim zámerom je uskutočniť všetko potrebné, čo vedie k zápisu spoločnosti do Obchodného registra v priebehu niekoľkých pracovných dní. Ak máte záujem naštartovať vaše podnikanie rýchlo a efektívne bez zbytočných problémov a nezrovnalostí, ktoré by mohli vzniknúť pri spolupráci s príslušnými úradmi, obráťte sa na nás. Všetko vybavíme a pripravíme pre správny štart vášho podnikania.

priestory firmy určenej na predaj

Aj ready made spoločnosť môže byť registrovaná ako platca dane z pridanej hodnoty, ak sa predpokladá určitý obrat, pri ktorom je jej evidencia ako platca tohto typu dane nevyhnutná a vyplývajúca zo zákona. Ready made v podstate znamená pripravený, pripravený pre vás, pre váš biznis. Poďte do toho spolu s nami, veríme a sme presvedčení o úspešných začiatkoch podnikania. V spolupráci s našim odborným a profesionálnym tímom s dlhoročnou praxou dosahujeme požadované výsledky a našou odozvou a spätnou väzbou je spokojnosť našich klientov. Prvým krokom z vašej strany je vyplnenie nezáväzného objednávkového formulára.

Podobné príspevky