Textil pre vaši firmu

Textilné predmety sú asi najčastejšie využívané predmety v rámci firemných reklamných predmetov. Reklamný textil bude určite ideálnou voľbou aj pre vašu firmu. Nemusí ísť len o reklamné trička, aj keď po tomto odevnom predmete siahne asi najväčšie percento našich zákazníkov. Z našej ponuky si môžete vybrať aj iné textilné predmety, akými sú napríklad šiltovky, či iný druh čiapok, ale aj mikiny, bundy, či vesty, ale aj menej využívané napríklad svetre, zástery, alebo uteráky. Na všetky textilné predmety si môžete nechať vytlačiť alebo vyšiť logo alebo názov vašej firmy, či iný slogan, alebo motto, ktoré vo firme máte alebo je pre vás, či vašich zákazníkov dôležité.

tričko

V našej ponuke nájdete široký výber modelov a farebných prevedení všetkých druhov reklamného textilu. Takže je už len na vás, čo si z ponuky vyberiete. Môžete to poňať tematicky, alebo podľa potreby vašich zákazníkov, ktorý z predmetov vaši zákazníci, či zamestnanci najviac využijú. Samozrejme treba zohľadniť aj finančné možnosti vydelené na kúpu reklamných predmetov. U nás si môžete vybrať z niekoľko druhov tlače či výšivky. Viac o druhoch tlače alebo vyšitiu sa môžete dozvedieť na našej stránke www.promodarčeky.sk na našom blogu, ktorý sme pre vás pripravili. Na našom blogu si môžete pozrieť aj iné rady a nápady vo využití reklamných predmetov a nášho tovaru ako firemných darčekov.

reklamný textil

Ak potrebujete poradiť môžete sa na nás obrátiť hneď a dohodneme všetky vaše požiadavky a návrhy telefonicky, alebo mailom. Konzultácie ako aj grafický návrh je u nás samozrejme zdarma, takže najprv budete všetko vidieť a budete môcť náš návrh opäť prekonzultovať, a keď od vás dostaneme zelenú, pôjde vaša objednávka do tlače. Snažíme sa pracovať rýchlo a efektívne, tak aby mal náš zákazník svoju zákazku čo najrýchlejšie od jej schválenia, vďaka čomu môžete mať vašu objednávku už o niekoľko dní vo firme.

Podobné príspevky