Zhmotnenie spomienok online – čaro fotografie

Zhmotnenie vašich spomienok. To je to presne to, čo vám ponúkame my. Kedy naposledy ste rozžiarili oči svojich rodičov, alebo starých rodičov tým, že ste im priniesli fotografiu vnúčatka? Pohľad na staršiu generáciu klasikov pri tom, ako si hrdo vkladajú hmatateľnú spomienku dňa, kedy vnuka držali na rukách pri fúkaní dvoch sviečok na torte do rámčeka a ukladajú ju do vitríny pred svoj porcelánový servis je na nezaplatenie. Je to pre nich viac než len uložená fotka. Je to mix emócií od radosti zo spomienky na daný deň, cez mierny smútok z toho, že sa im cnie až po vďačnosť za to že majú to klbko šťastia neustále na očiach aspoň touto formou.

babka vnuk foto

Čaro fotografií kedysi spočívalo vo vyčerpateľných možnostiach. Nebolo možné vyhotoviť jeden záber na viac pokusov, ani fotku vymazať keď sme s ňou neboli spokojní. Dnes je to možno jednoduchšie, no všednejšie. Priznajme si, už ani nemáme prehľad o tom, aké všemožné fotografie máme vo svojich smart fónoch, však? Vráťme fotkám ich čaro. Fotky sú emócie. Fotky sú klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy. Ak ste v tomto smere klasik, fotky za babku vám ponúkajú presne to, čo hľadáte. Možnosť tlače fotografií online v rôznych rozmeroch od klasických 9×13 cm či 10×15 cm až po nadrozmerné fotografie 100×100 cm v najlepšej kvalite.

foto ruky kava

Tak isto máte k dispozícii možnosť premeniť vašu fotografiu na skutočný obraz, ktorý skrášli každý domov. Plátno a kvalitný rám GoFrame – to je stelesnená elegancia. A navyše – nikam nemusíte chodiť. Fotky za babku vám toto všetko ponúkajú z pohodlia domova, bez toho aby ste museli kamkoľvek chodiť. Vaše fotografie nahráte na stránku, vyberiete si formát a parametre a fotografie vám zašleme domov. Za babku. A ušetrený čas pokojne využite na dokumentovanie ďalších nezabudnuteľných momentov vášho života. Buďme klasici, robme (si) radosť a šetrime svoj drahocenný čas…. to sú Fotky za babku.

Podobné príspevky