Senzuálna masáž Bratislava

Každý z nás potrebuje občas vypnúť a dopriať si čas sa len pre seba. Nájsť si však príjemnú aktivitu, ktorá pomôže zrelaxovať nielen telu, ale aj myseľ však nemusí byť také jednoduché, ako sa zdá. Ideálnym prostriedkom je aj senzuálna erotická masáž v Bratislave. Pripravte si silné sebazaprenie a poriadnu dávku odhodlania. Pri tantre ste totiž vy i masérka úplne nahí. A to zďaleka nie je všetko! Súčasťou sú aj dotyky a masáž intímnych partií. Zabudnite na nudu a stereotyp, táto https://www.csfd.cz/film/9438-tato-sezen-stene/prehled/ masáž, no najmä krásne príťažlivé masérky vás dostanú do varu a rozpália celé vaše telo. Tak čo, máte odvahu na poriadnu dávku relaxu a vzrušenia?

tantra masérka

Každý tantra rituál začína relaxačnou očistnou sprchou, po ktorej nasleduje namaste rituál. Je to priestor na nadviazanie hlbšieho kontaktu a prehĺbenie dôvery. Samotná masáž je sprevádzaná upokojujúcou relaxačnou hudbou. Masérka používa éterické aromatické masážne oleje, ktoré celý zážitok ešte viac zintenzívňujú a pohrajú sa s vašimi čuchovými bunkami. Zapojené sú tak všetky vaše zmysly a vy sa tak môžete unášať na vlnách slasti a rozkoše. Po masáži je čas na záverečnú sprchu či kúpeľ, pri ktorom zo seba zmyjete nielen zvyšky masážneho oleja, no aj prípadnú negatívnu energiu a zlé myšlienky. V úplnom závere vám je dopriata chvíľa v tichu a pokoji, kde máte priestor na súkromnú meditáciu a oddych. Tento čas slúži tiež na spracovanie pocitov a dojmov z masáže.

relaxačný masážny olej

Na výber máte hneď niekoľko druhov tantrických masáží, ktoré sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak aj skúsených používateľov. Vyberie si tak naozaj každý. Klasická, či body tantra, vzájomná tantra masáž no i verzia pre páry. To všetko a ešte omnoho viac si môžete dopriať v salóne Bratislava už dnes. Objednajte sa jednoducho prostredníctvom online formulára alebo zavolajte a zarezervujte si svoj relaxačný zážitok. Pocíťte účinky na svojej vlastnej koži. Uvidíte, že nebudete ľutovať a senzuálnu masáž si zamilujete.